Mūsu stāsts - Māra Bērziņa Zobārstniecības Privātprakse

Mūsu stāsts

Home / Mūsu stāsts

Tālajā 2000. gada decembrī mūsu klīnikas vadītājs Māris Bērziņš pēc 10 gadu pieredzes neatliekamajā stomatoloģiskajā palīdzīvā nolēma atvērt savu zobārstniecības praksi. Viss sākās ar 2 ārstiem un 1 higēnistu.

Biju strādājis Vācijā, kur zobārstniecības sfēra bija ļoti sakārtota, un, tā kā man bija ļoti daudz enerģijas, vēlējos uztaisīt kaut ko līdzīgu arī šeit pat Latvijā. Toreiz klientiem teicu, ka vēlos atvērt savu praksi un jautāju, vai viņi turpinās nākt pie manis, ja to izdarīšu. Visi kā viens mani atbalstīja, un tas mani iedrošināja.

Sākumā gāja smagi, kā jau sākot jebkuru biznesu. Grūtības palielinājās, kad pienāca 2008. gada ekonomiskā krīze, un viss 8 gadu ilgais darbs draudēja pārvērsties pelnos.

Krīze pienāca tieši tajā brīdī, kad tikko bija paņemts kredīts. Cilvēkiem naudas nebija, naudas plūsma apstājās, bet bankas prasīja atdot kredītu. Pilnīgs strupceļš.

Galvenais bija nepadoties. Uzņēmums turpināja smagi strādāt, pārvarēja krīzi, un tagad pēc 17 gadu smaga darba, zobārstniecības prakse ir izaugusi trīs modernās klīnikās, kurās kopumā strādā vairāk nekā 30 cilvēku, par ko Māris ir ļoti lepns.

Esmu bijis daudz kur pasaulē, redzējis ļoti daudzas klīnikas, un es nebaidos teikt, ka visas mūsu 3 klīnikas kvalitātes ziņā tiešām ir pasaules līmenī.

Jaunas klīnikas Māris nevēlas atvērt – kā viņš pats saka:

Mēs negribam taisīt lielu ķēdi kā, piemēram, Makdonalds. Mūsu sfērā klients vēlas intīmu un personisku atmosfēru, ko ir ļoti grūti saglabāt, ja visu laiku tiek atvērtas jaunas klīnikas.

Tā vietā Māra pašreizējā prioritāte ir maksimāli attīstīt pašreizējās klīnikas, lai pacientiem būtu iespēja saņemt pašus modernākos un kvalitatīvākos zobārstniecības pakalpojumus.

Vēlos saviem pacientiem piedāvāt tikai pašu labāko, tāpēc plāns ir investēt esošajās klīnikās. Piemēram, drīz pirksim jaunu stomatoloģisko mikroskopu ar ko varēsim veikt ļoti sarežģītas kanāla ārstēšanas procedūras.

Tāds nu ir mūsu klīnikas stāsts!

Iepazīsti mūs dzīvē!

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu funkcionalitāti un lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk

Paskaidrojums par sīkdatņu izmantošanu Zobārstniecības mājas lapā Nospiežot šajā mājas lapā izvietoto pogu “Piekrītu”, Jūs piekrītat, ka šajā lapā ievietotās veiktspējas/analītiskās sīkdatnes tiek izmantošanas ar mērķi uzlabot e-pakalpojumu kvalitāti, pildot Valsts pārvaldes iekārtas likuma 10. pantā nostiprinātos valsts pārvaldes principus, ka valsts pārvaldi organizē pēc iespējas ērti un pieejami privātpersonai (astotā daļa) , kā arī valsts pārvaldes pienākumu uzlabot sabiedrībai sniegto pakalpojumu kvalitāti; vienkāršot un uzlabot procedūras privātpersonas labā (sestā daļa) . Pretējā gadījumā šīs sīkdatnes netiks ierakstītas Jūsu datorā. Ja Jūs nepiekrītat šo lapā ievietoto Google Analytic sīkdatņu izmantošanai un esat nospiedis “Es nepiekrītu”, šīs sīkdatnes netiks ierakstītas Jūsu datorā. Kas ir sīkdatne? Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu datora atmiņu mājas lapas apmeklēšanas laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājas lapā www.aboutcookies.org Google Analytics Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc” programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu, tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta. Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi Papildus atteikuma iespējai Jūs varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Aizvērt