Zobu higiēna un balināšana - Māra Bērziņa Zobārstniecības Privātprakse

Zobu higiēna un balināšana

Zobu balināšanu mājas apstākļos

Veicot zobu balināšanu mājās, Jums būs nepieciešams balināšanas komplekts, kas sastāv no balināšanas līdzekļiem, individuālajām kapēm un līdzekļa, ko uzklāj pēc balināšanas. Tas noņem zobu jūtīgumu, kas var parādīties, jo balināšanas laikā zobi zaudē ūdeni. Balinot zobus mājās, Jūs ievietojiet balināšanas kapes ar balinošo līdzekli mutē uz nakti vai balināt zobus dienā 1,5 stundu. Zobi izbalē pakāpeniski, un zobu jūtīgums ir niecīgs.

Šī balināšanas veida priekšrocība ir tāda, ka Jūs pats variet balināt zobus, cik gaišus vēlieties, un nepieciešamības gadījumā procedūru atkārtot. Vajadzības gadījumā var nopirkt papildus balināšanas līdzekli, un tas noderēs ilgākam laikam. Zobus var balināt arī zobārsta krēslā. Šajā gadījumā tiek izmantots stiprāks balināšanas līdzeklis, kas izbalina zobu maksimāli vienā seansā, taču zobi var būt daudz jūtīgāki, salīdzinot ar mājas balināšanu.

Balināšana ar ZOOM

Tā ir efektīva, saudzīga un jauna balināšanas metode, kuru zobārsti piedāvā saviem pacientiem visā pasaulē. Tās iedarbības laikā zobi netiek pakļauti karstumam un balinošajam gelam ir neitrāls pH līmenis un tas satur kalciju, kas palīdz stiprināt zobus, mazinot to jutīgumu

Pēc seansa 48 stundas būs jāievēro “baltā diēta”, tas ir, nedrīkst ēst krāsainu ēdienu, jo balināšanas procesā zobs zaudē šķidrumu un pēc balināšanas cenšas atgūt zaudēto šķidrumu atpakaļ. Ja šis šķidrums būs krāsains, tad zobi iekrāsosies. Šīs metodes priekšrocība ir tūlītējs rezultāts, var balināt konkrētu zobu skaitu (bieži nepieciešama viena nedzīva zoba balināšana), un zobārsts kontrolē procesu (balināšanas līdzeklis nenotek uz smaganām un netraumē mīkstos audus, kā arī var izolēt jūtīgus zoba kakliņus).

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu funkcionalitāti un lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk

Paskaidrojums par sīkdatņu izmantošanu Zobārstniecības mājas lapā Nospiežot šajā mājas lapā izvietoto pogu “Piekrītu”, Jūs piekrītat, ka šajā lapā ievietotās veiktspējas/analītiskās sīkdatnes tiek izmantošanas ar mērķi uzlabot e-pakalpojumu kvalitāti, pildot Valsts pārvaldes iekārtas likuma 10. pantā nostiprinātos valsts pārvaldes principus, ka valsts pārvaldi organizē pēc iespējas ērti un pieejami privātpersonai (astotā daļa) , kā arī valsts pārvaldes pienākumu uzlabot sabiedrībai sniegto pakalpojumu kvalitāti; vienkāršot un uzlabot procedūras privātpersonas labā (sestā daļa) . Pretējā gadījumā šīs sīkdatnes netiks ierakstītas Jūsu datorā. Ja Jūs nepiekrītat šo lapā ievietoto Google Analytic sīkdatņu izmantošanai un esat nospiedis “Es nepiekrītu”, šīs sīkdatnes netiks ierakstītas Jūsu datorā. Kas ir sīkdatne? Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu datora atmiņu mājas lapas apmeklēšanas laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājas lapā www.aboutcookies.org Google Analytics Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc” programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu, tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta. Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi Papildus atteikuma iespējai Jūs varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Aizvērt